fotogaléria news technika fauna & flóra inšpirácia
Literatúra

Inšpiráciou mi popri internete boli hlavne odborné knihy o akvaristike. Niektoré vlastním už od útleho detstva, niektoré som si kúpil až potom, čo som sa začal intenzívnejšie zaujímať o prírodné akváriá. Nájdete tu zoznam kníh s krátkymi recenziami. Dúfam, že poslúži ako orientácia pre začínajúcich nadšencov.
Linky

Amano Takashi - Krstný otec prírodných akvárií.

lucky.olomouc.com - stránka olomouckého akvaristu Martina Štastného, nájdete tu mnoho dobrých rád, krásnych fotografií krásneho akvária.

www.akva.sk - dobre zabehnuté akvaristické fórum, prehľadný layout. Fórum začína byť zbierkou hodnotných informácií, tu Vám poradí mnoho skúsených akvaristov. Takisto sa tu konala súťaž o najkrajšie akvárium.

www.aquabotanic.com - toto fórum je zamerané na prírodné/rastlinné akváriá, je to zbierka nenahraditeľných informácií a fotografií súvisiacich s rastlinnými akváriami. Tento rok sa tu konala súťaž o najkrajšie rastlinné akvárium.

www.naturaquarium.de - túto stránku majiteľ už dlhšiu dobu neaktualizoval, ale informácie na nej sú naďalej aktuálne. Vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých, veľmi obsiahla zbierka linkov! Dúfam, že Vám nemčina nerobí problém.